СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині внаслідок негоди кілька районів залишилися без світла
- Останнє оновлення: 05 жовтня 2018
У Кропивницькому через негоду, а саме, повалені дерева і рекламні конструкції, без світла залишилися мешканці Олексіївки, Масляниківки та Арнаутового, а також насосна станція Масляниківського водозабору.
Завдяки оперативним діям персоналу Кіровоградського міського району електричних мереж електропостачання було відновлене вже о 18.00.
Станом на 8.00 5 жовтня частково відключеними залишаються три повітряної лінії напругою 10 кВ (2 у Кіровоградському районі та 1 лінія у – Новомиргородському). Тривають аварійно-відновлювальні роботи.
