СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині запрацювала нова сонячна електростанція
- Останнє оновлення: 08 жовтня 2018
У Вільшанці відкрили нову електростанцію з використанням сонячної енергії.

У рамках реалізації інвестиційного проекту на площі близько 22 га встановлено майже 46 тисяч сонячних модулів (панелей), реконструйовано трансформаторну підстанцію, збудовано адміністративно-побутову будівлю та приміщення охорони.
Вартість основних фондів проекту, введених в експлуатацію, склала 306 мільйонів 93 тисячі гривень. Потужність станції – близько 10 МВт.
За словами представників інвестора, планується зведення подібних станцій у Благовіщенську та Новоукраїнці.
«Потужність цієї станції втричі більша за потреби усього Вільшанського району. Цінності проекту додає й неймовірно велика інвестиційна складова – понад 300 мільйонів гривень стали частиною енергетичної незалежності України», – зазначив під час церемонії відкриття перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко.
Посадовець також наголосив, що обласна державна адміністрація і в подальшому підтримуватиме реалізацію подібних проектів в області та побажав компанії успіхів, подальшого процвітання і нових проектів.
http://www.kr-admin.gov.ua
