СУСПІЛЬСТВО
Кікбоксери Кропивницького стали призерами Всеукраїнських змагань
- Останнє оновлення: 08 жовтня 2018
У Черкасах на базі спорткомплексу «Манеж» пройшов Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WАКО серед юнаків та юніорів, присвячений пам'яті Павла Орла.

Серед 400 учасників із різних міст України участь у змаганнях взяли й вихованці дитячо-юнацького клубу «Україна» комунального закладу «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання міської ради міста Кропивницького».
Наші спортсмени, яких тренує педагог-організатор клубу Дмитро Поляченко, продемонстрували високу спортивну підготовку і майстерність. Так, вихованці клубу Олексій Полулях зайняв 2 місце в розділі «к1» програми змагань, а Михайло Андрійченко виборов 3 місце в розділі «кік лайт».
Довідка: Павло Опанасович Орел, один із засновників кікбоксингу в Україні, до 2014 року займав посаду президента Національної Федерації кікбоксингу WАКО України.
