СУСПІЛЬСТВО
У кропивницькому центрі обліку та тимчасового перебування оселяються не тільки безхатьки
- Останнє оновлення: 10 жовтня 2018
Понад сотня безхатченків знайшли прихисток у кропивницькому центрі обліку та тимчасового перебування бездомних осіб.
«Більшість із них – це люди віком понад 45 років, які залишилися без житла і змушені жити на вулиці», – розповів директор міського центру обліку та тимчасового перебування бездомних осіб Олександр Желізняк.
І додав, що у центрі прихисток знаходять не лише безхатьки, а й люди, які перебувають у складних життєвих обставинах.
«Це ті, хто, наприклад, не порозумівся із рідними і під час вирішення сімейного конфлікту може пожити у нас», – зауважив директор центру.
Центр відкрили у грудні минулого року. Відтоді його мешканцями стали понад сто осіб. Проживають у центрі безкоштовно, однак не більше трьох місяців.
У притулку два блоки – чоловічий і жіночий. У кімнатах є ліжка та необхідні меблі. Готують їжу на спільній кухні. Центр забезпечений холодильниками та пральними машинами.
За словами керівника закладу, більшість мешканців потребують поновлення документів та допомоги з працевлаштування.
