24червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький: патріотизм молодого покоління – у музиці

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький: патріотизм молодого покоління – у музиці

У Кропивницькому молоді виконавці сучасної пісні віком від 15 до 35 років запрошуються до участі у фестивалі української патріотичної пісні «Моє ім’я —Україна».

11 4

За інформацією організатора — управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, фестиваль чекає на  солістів-вокалістів,  вокальні дуети та тріо, які виконують пісні  патріотичної тематики та вже  заявили про свої успіхи у музичних конкурсах та фестивалях різного рівня й  мають досвід концертних виступів.

Конкурсне прослуховування пройде 8 листопада 2018 року о 13.00 у глядацькій залі медичного факультету  №2 Донецького національного медичного університету (Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 1).

До виступу виконавці мають підготувати дві українські пісні патріотичного спрямування, які виконуються під фонограму (-1), інструментальний супровід або «a cappella» загальною тривалістю не більше 9 хвилин.

Конкурсна програма фестивалю проводиться за номінацією «Солісти-вокалісти, дуети та тріо» у двох вікових категоріях:
1 категорія – від 15 до 23 років включно;
2 категорія – від 24 року до 35 років включно.

Учасникам необхідно подати заявку на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або в друкованому вигляді за адресою: Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 313 (управління молоді та спорту міської ради Кропивницького).

Контактна особа: Черкасська Катерина Володимирівна, (0522) 24 44 27, 24 34 97.

Термін подачі заявок завершується 1 листопада 2018 року.

http://kr-rada.gov.ua