24червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький долучився до глобальної інформаційної кампанії в Україні

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький долучився до глобальної інформаційної кампанії в Україні

Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» розпочав в Україні глобальну інформаційну кампанію з протидії гомофобії – «Стоп гомофобії», у рамках якої у Кропивницькому розміщено білборди з підписом «Тю, а ти шо, правда цей… як його… гомофоб?».

11 14

Соціальна реклама має на меті привернути увагу українців та українок до проблеми дискримінації гомосексуальних людей. Офіційні хештеги: #СтопГомофобії, #ЗламайСтереотипи, #ForwardToEquality.

Політики і публічні особи дозволяють собі дискримінаційні висловлювання на адресу гомосексуальних людей, а в Україні і надалі вчиняються злочини на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

«Ми вважаємо, що сьогодні міфи та стереотипи щодо гомосексуальності мають усі підстави бути розвіяними, адже ще 1990 року, коли гомосексуальність було виключено з міжнародної класифікації хвороб, весь світ дізнався, що гомосексуальність – не відхилення і не предмет особистого вибору людини, а, скоріше, вроджена характеристика, на кшталт кольору очей», - коментує директор фонду «Гендер Зед» Ростислав Мілевський.

Офіційний сайт фонду: http://genderz.org.ua/