24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині почали відключати від водопостачання будинки-боржники

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині почали відключати від водопостачання будинки-боржники

12 9Олександрійське водопровідно-каналізаційне господарство відключає приватних абонентів від користування водою, якщо вони заборгували за воду.

Інформація про відключення пролунала на спільній нараді керівництва міста та квартальних комітетів.

«Представник водоканалу поінформувала присутніх, що понад 500 домоволодінь, які мають заборгованість більше ніж по 1 тис.грн за надані послуги. У зв’язку з цим розпочалося відключення даних будинків від водопостачання», - зазначено на сайті Олександрійської міської ради.

Комунальники пропонують укладати договори реструктуризації боргів для їх поступового погашення.

http://alnews.com.ua/news