20лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Профспілки Кіровоградщини: делегація від Всеукраїнського віче попередила урядовців

СУСПІЛЬСТВО

Профспілки Кіровоградщини: делегація від Всеукраїнського віче попередила урядовців

Вчора,  17 жовтня, делегація уповноважених представників Всеукраїнського профспілкового віче, провела в Кабінеті Міністрів України зустріч з віце-прем’єр-міністром України, головою НТСЕР Павлом Розенком. 

18 6

Голова Федерації профспілок України  Григорій Осовий окреслив консолідовані вимоги ФПУ, які були одноголосно ухвалені учасниками Всеукраїнської акції протесту, а також передав пакет галузевих вимог, пропозицій, звернень та листів трудових колективів. В обговоренні профспілкових вимог взяли участь міністр соціальної політики України   Андрій Рева, міністр освіти і науки Лілія Григорович, в.о міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, керівники різних секторів економіки. 

Під час зустрічі Григорій Осовий наполіг на проведенні в період розгляду і доопрацювання Урядом проекту Держбюджету на 2019 рік зустрічі керівників Всеукраїнських галузевих організацій та територіальних профоб’єднань особисто з главою Уряду для врахування профспілкових пропозиції в головному фінансовому документі країни і реагування на передані на цієї зустрічі профспілкових вимог.

Зазначимо, що півтора десятки тисяч учасників акції протесту були вкрай розочаровані та навіть обурені фактом, що на їх заклики а ні глава Уряду особисто, а ні жоден міністр, які цього часу знаходилися у будинку Уряду, так і не вийшли.

Делегація від Всеукраїнського профспілкового віче попередила урядовців: якщо буде зволікання з розглядом профспілкових вимог й надалі ігноруватимуться подані ними пропозиції, профспілки вимушені будуть вдатись до масових протестних дій по всій країні, аж до проведення всеукраїнського страйку.

Нагадаємо, що профспілки Кіровоградщини також стали учасниками вчорашніх подій.

http://www.fpsu.org.ua

Читайте також Профспілки Кіровоградщини долучилися до Всеукраїнської акції протесту в Києві