СУСПІЛЬСТВО
П’ятикласник із Кропивницького боїться ходити до школи
- Останнє оновлення: 18 жовтня 2018
"До цієї школи я дитину відправити не зможу. Життя йому там більше не буде"

Так прокоментував ситуацію, що склалася у ЗОШ № 2, батько учня п’ятого класу Олександра Шутенка, якого побив старшокласник.
Сам школяр боїться повертатися до навчального закладу через можливість повторення інциденту.
Зараз хлопець знаходиться у неврологічному відділенні зі струсом головного мозку.
Директор освітнього закладу Інна Базеко розповіла, що прикрий випадок стався в той час, коли дорослих не було поруч.
«Нам дуже прикро, що таке діється, але це життя и кожного дня людина може потрапити в таку ситуацію. Зараз у школі триває розслідування. Із вчителями проведені бесіди, аби ті посиліли контроль за дисципліною на перервах. Це сталося на перерві, коли черговий вчитель не встиг приступити до обов’язків і за це його буде притягнуто до відповідальності», - прокоментувала ситуацію начальник управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко.
Канал «Кіровоград»
