18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Новини На Кіровоградщині молодь створює мінігрілки (ФОТО)

Новини

На Кіровоградщині молодь створює мінігрілки (ФОТО)

photo 5391039351212852529 w 1024x768

На Кіровоградщині після невеликого навчання кожен охочий може, за наявності необхідних реагентів, створити мінігрілки для того, щоб почуватися комфортніше взимку.

«Всеукраїнський Ангел Допомоги» залучив три десятки хлопців та дівчат, котрі у Новоархангельській громаді пройшли навчання і тепер роблять “гарячий лід”.

Мініпроєкт під назвою “Даруй тепло!” має на меті зігріти тих, хто цього потребує і роздати жителям на деокупованих територіях та ВПО, які цього потребують.

“Під час навчання молоді волонтери визначили таку актуальну проблему, як систематичне відключення електроенергії, котре призводить до припинення роботи практично всіх систем опалення, і знайшли шляхи її вирішення. Тепер спільна робота грутує молодь і дає їм можливість допомагати оточуючим”, – прокоментувала виконавча директорка фонду Дар’я Недзельська.

До проєкту залучені хлопці та дівчата трьох громад, а саме Катеринівської, Маловисківської та Новоархангельської, котрі планують загалом створити біля 700 пакетів “гарячого льоду” і передати їх жителям звільнених територій, насамперед, у Херсонську область.

Довідково: проєкт втілюється у рамках програми «Розвиток і підтримка молоді Кіровоградської області через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).