Новини
Кропивницький – очима львівської журналістки (ФОТО)
- In НОВИНИ
- Останнє оновлення: 02 березня 2023
Це місто історичного театру, «Баби Єльки» та затишних кафе.
Так відгукнулася журналістка львівського видання «Високий замок» про місто, де 140 років тому зародився професійний театр в Україні.
"Сучасний стиль та старовина Кропивницького гармонійно поєднані у ресторанах та кав’ярнях центральної частини міста. Ресторацій тут не менше, ніж у Львові, ціни — не надто високі", – розповіла Марія Доротич після відвідин Кропивницького.
Її подивувало, що місто україномовне, але багато хто розмовляє суржиком, а написи зупинок на маршрутках чомусь російською.
Місто, за словами журналістки, чисте, щоправда, не всюди є оновлені таблички перейменованих вулиць. Їй впала у вічі відсутність новобудов, зокрема багатоповерхівок.
"На початку вулиці Великої Перспективної мене вразив монумент Ангела-охоронця з написом «Бережи, Боже, Україну», – поділилася Марія Доротич.
Серед потужних волонтерських центрів міста назвала Krop: hub та «Добромир».
Відвідала журналістка й етнолабораторію «Баба Єлька», де показують побут містян понад сто років тому.



