16червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ Як переорієнтувати діяльність ГО на надання соціальних послуг, розкажуть у Кропивницькому

АНОНСИ

Як переорієнтувати діяльність ГО на надання соціальних послуг, розкажуть у Кропивницькому

285698058 372326054869914 8995574072204558296 n

Чимало громадських організацій із початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну відчули, що час вимагає стратегування й обрання нових напрямків роботи.

Ті ГО, які підсилили своїми активностями волонтерський тил, тепер розглядають надання різного виду соціальних послуг для вимушених переселенців, жителів своїх громад, які опинилися у складних життєвих обставинах, ключовими напрямками своєї діяльності.

"Завтра, 3 червня, поговоримо про те, як громадські організації можуть переорієнтувати свою діяльність на надання соціальних послуг, які кроки для цього варто зробити.

Розмова транслюватиметься у Facebook. Підпишіться на етер у цьому дописі, аби не пропустити його", – зазначають у КОО ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення" .

Тривалість розмови: 10.30-11.00

Гостя етеру: Любов Кан, голова ГО Олександрійський гендерний інфоцентр (Олександрійська ТГ). Організація має досвід надання соціальних послуг за підтримки місцевого бюджету та власні кейси організації проєктів, спрямованих на задоволення соціальних потреб громадян в Олександрійській громаді. Окрім того ГО є однією з учасниць коаліції громадських організацій "Соціальне замовлення: співпраця влади і громади Кіровоградщини", що адвокатували впровадження соціального замовлення у Кіровоградській області.