13червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ Виставка-ярмарок виробів волонтерських центрів пройде у Кропивницькому

АНОНСИ

Виставка-ярмарок виробів волонтерських центрів пройде у Кропивницькому

152909 1 large

У суботу, 8 жовтня, у Кропивницькому пройде особлива виставка-ярмарок.

КОО ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” запрошує кропивничан підтримати  волонтерські центри Кіровоградщини, які власними силами облаштували виробничі цехи й виготовляють важливу для сьогодення продукцію: товари мілітаристичного напрямку, одяг, сухі та вітамінні набори, матраци, подушки, окопні свічки, шеврони тощо.

Під час виставки-ярмарку, що проходитиме на подвір’ї  Кнайпи «Бамбетель» (вул. Шульгиних, 1) з 11.00 до 15.00, відвідувачі зможуть скуштувати і придбати продукцію волонтерських центрів із різних громад області, а також підтримати їхні виробництва донатами та корисними контактами. 

«Команда організації вбачає своєї місією надати найбільш повну і різнобічну підтримку волонтерам і волонтеркам. Особливо тим, які працюють у малих містах, селах і селищах Кіровоградської області. Програма підтримки волонтерських центрів є унікальною не тільки для Кіровоградщини, а й для України загалом. Наша особливість у тому, що ми надаємо волонтерським центрам комплексну допомогу. В тому числі і допомагаємо впроваджувати соціальне підприємництво на базі тих центрів, де уже діє виробництво певних товарів і послуг», – зазначила голова КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» Алла Волошина. 

Аби долучитися до участі у виставці-ярмарку волонтерські центри можуть заповнити заявку: https://forms.gle/DKPntW6UErG1zyAW6