25червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ Віктор Павлік з особливим концертом відвідає Кропивницький (ФОТО)

АНОНСИ

Віктор Павлік з особливим концертом відвідає Кропивницький (ФОТО)

13 0x0

Співак-романтик Віктор Павлік, під чиї пісні закохувались, освідчувались та мріяли цілі покоління, днями заспіває у Кропивницькому.

На його особливому концерті «Весняна Яна» у четвер, 13 квітня, о 18.00 у філармонії артист здивує як своїх вірних шанувальників, так і молодь.

«Шикидим», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені», «Яна», «Афіни, Київ і Стамбул», «Тарам там нема з ким» — Віктор Павлік заспіває всі свої найкращі хіти, що вже стали культовими.

0x0 2А також нові зворушливі прем’єри «Синочку», «Зоряна моя дружина» та улюблені українські пісні «Білі черемхи», «Два кольори», «Чорнобривці» й «Червона калина», які гучно заспіваємо усією залою.

Концерт буде щирим і незабутнім: поєднає драйв і запал, красу і феєрію, зігріє усіх глядачів душевним теплом та стане нашою спільною допомогою воїнам ЗСУ.

Під час концерту пройде благодійний аукціон, всі кошти з якого разом із частиною від продажу квитків, будуть передані захисникам України, яких Віктор Павлік підтримує з 2014 року.

Талановитий, пристрасний і галантний — Віктор Павлік уже понад 37 років утримує титул головного романтика країни.

Кожна його пісня наповнена любов'ю і ніжністю, і навіть коли випадає сумна мелодія, в ній все одно вгадуються нотки оптимізму.

Віктор Павлік підкорює щирістю, життєрадісністю і неосяжною енергією. Ці якості співак випромінює на кожному концерті і ніколи не забуває додати у програму нові приємні музичні сюрпризи.

"Концерт «Весняна Яна» буде справжньою симфонією музики, потужного голосу і віртуозної гри улюбленого виконавця і його найкращих музикантів. Тож навіть не сумнівайтеся: у цей вечір найяскравіші враження гарантовані всім", — обіцяють організатори концерту.

Свою співочу кар’єру Віктор Павлік розпочав наприкінці 80-х. У перші роки Незалежності був зіркою гурту «Анна-Марія», який став справжнім проривом для України і здобув перемогу практично у всіх найвідоміших фестивалях.

13 0x0 1Як сольний співак, свій найперший альбом «Шикидим» Віктор Павлік презентував у 1997 році. Згадуючи той час, жартує, що прокинувся відомим за одну ніч, при цьому завжди наголошує, що бути артистом не означає бути зіркою:

"Зірки на небі, а ми послані Богом на землю, щоб лікувати душі, дарувати натхнення людям".

Із самого початку російсько-української війни у 2014 році, Віктор Павлік багато виступає у шпиталях та військових частинах для підтримки і підняття бойового духу наших захисників.

У найважчий в історії України 2022 рік дав чимало благодійних концертів, а також передав свій фірмовий привіт окупантам: «Ні обіцянок, ні пробачень», долучившись до флешмобу «Укроборонпрому» з нагоди налагодження серійного виробництва артилерійських боєприпасів калібру 152 мм.

"Зараз відчуваю себе солдатом-співаком на своєму музичному фронті. Вважаю, музика і пісня за будь-яких життєвих обставин важлива, і там, де є доречною, повинна звучати, — відзначає Віктор Павлік. — Українці зараз переживають важкі часи і моя робота — зняти якось цю напругу, підняти моральний та бойовий дух військових, волонтерів та простих громадян. Те, що мені дано робити добре — співати — я роблю і буду робити. Поодинці ми мало чим допоможемо, а от разом ми — сила, котра збирає копійку до копійки. З вірою у нашу Перемогу розпочинаю тур «Весняна Яна», кошти від якого підуть на благу справу — допомогу ЗСУ, і щиро всіх запрошую на свій концерт у вашому місті".

Приходьте наповнитися найсвітлішими емоціями та заспівати улюблені пісні у четвер, 13 квітня, о 18.00 у філармонії на великому концерті Віктора Павліка у Кропивницькому.

Квитки на концерт – за посиланням https://kropivnickij.karabas.com/ua/viktor-pavlik-62