16червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ У Кропивницькому розкажуть про можливості для ветеранів в Україні

АНОНСИ

У Кропивницькому розкажуть про можливості для ветеранів в Україні

29a 26 400x300

У понеділок, 29 травня, о 12.00 в Кропивницькому відбудеться круглий стіл на тему: "Можливості участі у конкурсах українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України захисників та захисниць і їхніх родин".

Перший в Україні фонд, який за кошти державного бюджету, співфінансування українських і міжнародних партнерів, сприяє бізнесу і стартапам ветеранів, їхніх родин, сімей загиблих захисників і захисниць, підтримує проєкти громадських організацій, які працюють з ветеранами.

Захід пройде за ініціативи ГО "Стратегія майбутнього" та за підтримки Кіровоградської обласної військової адміністрації та громадської організації "Серця матерів та ветераніввійни Кропивницького".

"Повага до захисників і захисниць – особлива та чутлива тема для всіх нас. В країні йде війна, кожна друга родина має військового. І вже сьогодні ми маємо бути фахово готовими до зустрічі наших новітніх героїв, аби надати різні види послуг чи консультацій для вирішення тих викликів, які перед ними постануть у цивільному житті", – кажуть організатори.

Головна спікерка зустрічі т.в.о. виконавчого директора Український ветеранський фонд Руслана Величко-Трифонюк розповість детально про можливості для ветеранів в Україні.

Захід відбуватиметься в двох форматах – онлайн та офлайн.

Для участі в заході слід зареєструватися за посиланням https://cutt.ly/TwqdyXHj .

Контактна інформація для довідок: Kotenko Tanushka