25червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ У Кропивницькому покажуть документальну стрічку “Окупація: ціна правди”

АНОНСИ

У Кропивницькому покажуть документальну стрічку “Окупація: ціна правди”

36уец53ц4235

У вівторок, 6 червня, у Кропивницькому покажуть документальний фільм “Окупація: ціна правди”.

Стрічка розповідає про життя українських журналістів, які під час війни опинилися в окупації та зазнали насилля з боку російських військових через свою роботу.

Фільм є результатом роботи журналістів редакції “Слідство.Інфо” .

“Ми працювали над цим розслідуванням близько пів року, поспілкувалися з понад 20 українськими журналістами, яких викрадали, допитували та яким погрожували. Попри окупацію, вони продовжували робити свою роботу і не йшли на співпрацю з ворогом. Вони - справжні герої”, – каже авторка фільму Яніна Корнієнко.

До фільму увійшли історії херсонського журналіста Олега Батурини, журналістки з Мелітополя Світлани Залізецької, київського журналіста Дмитра Хилюка та інших. Усі вони постраждали від рук росіян через те, що, попри складні обставини, намагалися розповідати правду про війну. У фільмі журналісти розповідають про методи, що використовують на окупованих територіях представники російського ФСБ, аби знищити професійну журналістику вже в перші тижні окупації.

Презентація фільму відбудеться у Креативному просторі “KOWO” 6 червня о 18.00.

Вхід вільний.

Організатор показу стрічки у Кропивницькому – “Медіабаза.Кропивницький”.

Проєкт із дослідження воєнних злочинів проти українських журналістів “Слідство.Інфо” втілило разом з мережею “Репортери без кордонів” (Франція) та “Інститут масової інформації” (Україна)