30листопада2023

ГОЛОВНА АНОНСИ Юним кропивницьким художникам пропонують обміняти патріотичні малюнки на сертифікати та сік

АНОНСИ

Юним кропивницьким художникам пропонують обміняти патріотичні малюнки на сертифікати та сік

photo 2022 04 11 15 45 23

Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр Кропивницький" разом із розважальним центром "Portal Park" та соком "Радішка" пропонують дітям із родин військовослужбовців намалювати рідним малюнки та подякувати захисникам і захисницям.

Організатори акції запрошують дітей віком від двох до п'ятнадцяти років, у яких мама чи тато, брат чи сестра, або інші родичі служать у лавах ЗСУ, намалювати вітальні листівки на тему "Мої рідні захищають Україну", і принести їх до Гончаренко центру.

Як подяку за малюнки юні художники та художниці отримають сертифікати на безкоштовне відвідування дитячо-розважального центру «PORTAL PARK», а також сік від ТМ "Радішка".

Щоб організатори знали, скільки подарунків готувати, дорослим із родин військовослужбовців слід заповнити анкету – https://7xro.short.gy/M7LLlD – і дочекатися запрошення з інформацією про те, куди і о котрій потрібно буде 14-15 серпня прийти і принести малюнки.

"Інформація надійде тим, хто зареєструється, у вигляді повідомлення у Вайбері на той номер, який ви вкажете при реєстрації. Тож, слідкуйте за повідомленнями, будь ласка", – зазначають організатори.

Адреса Гончаренко центру: вул. Велика Преспективна, 4а, другий поверх, (неподалік від Швейної фабрики "Зорянка", поруч з площею з Ангелом).