30листопада2023

ГОЛОВНА АНОНСИ До Дня молоді: кропивницьких активістів запрошують на толоку

АНОНСИ

До Дня молоді: кропивницьких активістів запрошують на толоку

363446306 683047137198594 5630671320602828627 n

Активну, небайдужу молодь Кропивницького закликають доєднатися до оновлення зовнішнього вигляду мосту через річку Інгул по вулиці Острівська.

Акцію з благоустрою проводить управління молоді та спорту Кропивницької міської ради.

Заступниця начальника управління Катерина Черкасська розповіла, що наразі завершують підготовку металевих елементів огорожі мосту до фарбування, більше того на цій локації з'явиться і новий арт-об'єкт за ескізами місцевих молодих художників.

"Ми підтримали ініціативу до Дня молоді, який українці будуть відзначати в найближчу суботу і надали матеріали для створення авторського малюнка на гранітному камені, залучили волонтерів для підготовки огорожі до фарбування. Художники Олександр Еконос та Владислав Гірєєв зголосилися оновити два вхідні камені, створили ескіз, який символізує енергію, здоров'я та процвітання. Маємо надію, що ця ідея з оновлення мосту порадує кропивничан", – зазначають організатори.

Завершальні роботи з благоустрою мосту через Інгул по вулиці Острівська проведуть уже цієї п'ятниці, 11 серпня о 17.30.

Організатори обіцяють навіть приємні подарунки і гарантують усім учасникам дружню атмосферу.

Довідково: донедавна День молоді в Україні відзначали в останню неділю червня. А оскільки ця дата святкування виходила іще з радянських часів і була пов'язана із росією, в Україні Указом президента перенесли відзначення Дня молоді на 12 серпня, коли за календарем ООН відзначають і Міжнародний день молоді.