27травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ Про керування дронами кропивничанам розкажуть на курсах

АНОНСИ

Про керування дронами кропивничанам розкажуть на курсах

12приклад АНОНС 15 1 

Купили безпілотник, але не знаєте, як ним керувати? Чи може тільки плануєте купити, проте спочатку вирішили навчитись ним управляти?

Служба зайнятості пропонує вам професійне навчання на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Керування БПЛА (дроном): теорія і практика», повідомили в КОЦЗ.

"Курс допоможе розібратися у видах та будові дронів, використанні допоміжного обладнання, навчитися прокладати маршрути та впевнено керувати безпілотним літальним апаратом. Окрім теорії, ви зможете відпрацювати й навички польотів. Викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості готові надати комплексну підготовку майбутнім пілотам дронів, охоплюючи всі аспекти безпечної експлуатації цивільних безпілотників", – йдеться в повідомленні.

По закінченню навчання – отримаєте сертифікат та посвідчення.

Старт навчання – 18 вересня 2023 року.

Бажаєте отримати корисні та актуальні знання сьогодення? За деталями навчання – до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92.

Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.