20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ На фестиваль "Осінь з музикою Кароля Шимановського" завітають лауреати міжнародних конкурсів

АНОНСИ

На фестиваль "Осінь з музикою Кароля Шимановського" завітають лауреати міжнародних конкурсів

30для сайту фб копія 1

30 жовтня відбудеться концерт "За незалежність боролися музикою" – головний концерт ХХІ фестивалю "Осінь з музикою Кароля Шимановського".

Польські виконавці, лауреати міжнародних та національних конкурсів Роберт Лагуняк (скрипка) і Войцех Кубіца (фортепіано) прагнуть виступити у Черкасах та Кропивницькому, незважаючи на небезпеку воєнного часу. Тим самим вони підтримують українців під час російської агресії. Головною темою їхньої концертної програми є боротьба за свободу й незалежність та польсько-українська солідарність.

"Як ініціатор і художній керівник фестивалю прошу вас підтримати проект та допомогти у розповсюдження інформації серед можливих потенційних учасників, в фахових колах, засобах масової інформації, використовуючи ваші можливості. У випадку будь-яких питань прошу дзвонити 0504575344" – зазначив музикознавець, директор Кропивницького музею музичної культури ім. К. Шимановського Олександр Полячок.

За його словами, вхід на концерт – вільний, завдяки підтримці Фонду «Свобода і демократія» (Варшава) в рамках проєкту «Ближче до Польщі. Регрантинг. Підтримка польських подій за кордоном» і фінансується з коштів Канцелярії Прем’єр-міністра Республіки Польща в рамках конкурсу проєктів, спрямованих на підтримку польської діаспори та поляків за кордоном.

Організаторами концерту є Кропивницький музей музичної культури ім. К.Шимановського та об’єднання поляків «Полонія» ім. Кароля Шимановського, що діють за підтримки відповідно управління культури і туризму Кропивницької міської ради та управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської обласної державної адміністрації, а також Кіровоградська обласна філармонія.