30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ У четвер Арсен Мірзоян привезе у Кропивницький «Сонце» (ФОТО)

АНОНСИ

У четвер Арсен Мірзоян привезе у Кропивницький «Сонце» (ФОТО)

43ва6546 1

«Сонце» — саме так назвав свій новий альбом, пісні з якого ще ніде не публікувалися, та нову концертну програму Арсен Мірзоян.

І саме Кропивницький стане найпершим містом, що побачить усю красу, яку для свого нового туру підготував один із найхаризматичніших співаків України.

Концерт Арсена Мірзояна у Кропивницькому пройде у четвер, 16 листопада, о 19.00 у філармонії.

3п57п7

"Це буде особливий зігріваюче-теплий і палюче-спекотний концерт! Улюблені пісні і прем’єри з нового альбому, глибина текстів і драйв музики, приголомшливе світлове шоу і найгарячіша атмосфера. Цей концерт вразить усіх", – вірять організатори.

У  Кропивницькому співак виступить зі своєю командою у повному складі, тож дасть максимального драйву і найулюбленіших пісень.

У новій концертній програмі Арсен Мірзоян об’єднав прем’єри та всі свої найкращі хіти, аби глядачі кожну пісню співали всією залою, не стримуючи емоцій і насолоджуючись кожною миттю.

«Вінні-Пух», «Джеральдіна», «Поцілуй», «Ідіоти», «Не Магеллан», «Паперовий сніг», «Королева», «Подружка» – у Кропивницькому прозвучать усі улюблені пісні й багато тих, які співак давно не виконував на своїх концертах.

Непередбачуваний, відвертий та завжди щирий. На українській сцені Арсен Мірзоян — один із найхаризматичніших співаків, чий винятковий оксамитовий голос вже понад 10 років полонить серця жінок, а щирість і глибина кожної пісні та 9 років волонтерства заслужили тверду повагу чоловіків та ЗСУ.

На своїх концертах Арсен Мірзоян вміє створити таку фантастичну атмосферу, що щоразу це винятковий захват, потужний драйв, зворушливі моменти і найсолодша ейфорія.

Крім усього, Арсен Мірзоян — ще й один із найактивніших волонтерів. Як справжній патріот, допомагати захисникам артист почав із 2014 року. Незліченну кількість разів виступав для воїнів у найгарячіших точках, а за час повномасштабного вторгнення із друзями передав захисникам на передову понад 1300 автівок.

Біль, переживання і водночас невимовну рішучість та сміливість всіх українців співак втілив у потужних піснях «Моя країна», «Вальс Ірпінь» і «11/11» — вражаючому синглі, який присвятив Херсону. Співак одним із перших заспівав у звільненому Херсоні, тож все, що побачив та відчув, втілив у пісні.

"У мене не дуже виходить писати пісні на задані теми, тому мені обов’язково, щоб я прожив все, відчув — тоді переповнює враження, що це не я пишу. Воно просто з’являється в мене десь в голові, — каже Арсен Мірзоян. — «11/11» — це закарбована історія у нотах, в текстах. Як одна з усіх, у принципі, моїх історій".

Квитки на концерт можна придбати за посиланням: https://kropivnickij.karabas.com/ua/arsen-mirzoyan-74/order/