21серпня2019

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Серед банкірів – і кропивницькі студенти

ЕКОНОМІКА

Серед банкірів – і кропивницькі студенти

IMG 2559

Українські студенти вважають ПриватБанк найбільш привабливим роботодавцем року серед українських банків.

IMG 2543

За підсумками дослідження ринку роботодавців за 2018 рік, яке щорічно в Україні проводить компанія Ernst & Young, ПриватБанк шостий рік поспіль став роботодавцем №1 в галузі, а у 2018 році покращив свої позиції у загальному рейтингу, посівши 3 місце серед понад 450 роботодавців для студентів, інформує відомча прес-служба.

«Сьогодні понад 70 % нових співробітників банку – це молоді фахівці або студенти старших курсів без досвіду роботи. Ми пропонуємо велику кількість вакансій для студентів і молоді – робота в контакт-центрах, відділеннях і в головному офісі банку. Стати співробітником банку дуже просто, достатньо пройти унікальну програму онлайн-практики для студентів, отримати високі бали та бути автоматично зарахованим до кадрового резерву ПриватБанку»., – зазначає керівник напрямку трудових ресурсів ПриватБанку Ольга Хлиніна. 

За словами рекрутерів ПриватБанку, сьогодні на банківському ринку найбільш затребувані випускники таких спеціальностей, як економіка, математичні й соціальні науки. Також, як і раніше, банкам потрібні молоді юристи та ІТ-фахівці.