27жовтня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Підприємство Кіровоградщини розширює кордони міжнародного партнерства

ЕКОНОМІКА

Підприємство Кіровоградщини розширює кордони міжнародного партнерства

04 3Під час апаратної наради у Кіровоградській обласній державній адміністрації директор інфраструктури та промисловості ОДА Олександр Корнюша поінформував про низку проектів, які заплановано реалізовувати нинішнього року.

За його словами, науково-виробниче підприємство "Радій" очікує вихід на новий для себе ринок - США. На даний час підприємство завершує сертифікацію Комісії з Ядерного Регулювання США. Підприємство може стати сьомою компанією в світі, що матиме такий сертифікат.

Також найближчим часом очікується введення в експлуатацію кам'яно-переробного комплексу ПАТ "Капустянський граніт" на території Новоукраїнського району. Загальна вартість інвестиційного проекту складає 15 мільйонів гривень. Його потужність - 60 тис кв.м/рік. Після введення об’єкту в експлуатацію підприємство виготовлятиме облицювальну плитку, стільниці, ритуальну продукцію та інші вироби з граніту, що дозволить значно збільшити рентабельність підприємства та додатково створити близько 25 робочих місць.

ТДВ "Завод дозуючих автоматів" цього року планує розширити модельний ряд твердопаливних котлів. У планах - виробництво 5 нових видів котлів.

ТОВ "Заваллівський графіт" розпочало встановлювати лінію для виробництва гранатового концентрату, який використовується для гідравлічної різки і очистки металу, а також для очистки води. Введення лінії в експлуатацію очікується наприкінці 2019 року.

«Є ще низка інвестиційних проектів, успішність реалізації яких залежить від отримання спеціальних дозволів на користування надрами, а також інших чинників», – підкреслив Олександр Корнюша.

http://www.kr-admin.gov.ua