03липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині сотні вакансій із зарплатами 10 тисяч гривень на місяць

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині сотні вакансій із зарплатами 10 тисяч гривень на місяць

443 1 424У базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості існує ряд професій, за якими роботодавці готові платити своїм працівникам 10 тисяч гривень на місяць і понад. 

Нині у службі зайнятості Кіровоградщини таких вакансій зареєстровано 253, повідомили в Кіровоградському обласному центрі зайнятості.

Доволі високим залишається попит на водіїв, інженерів, представників будівельних професій, працівників банківської сфери та лікарів.

Що ж до розподілу за районами, то у Кропивницькому представлено найбільше вакансій із зарплатою понад 10 тисяч – 195, у Маловисківському – 18, 17 вакансій у Знам’янському, по 5 – у Світловодському та Олександрійському районах, 2 вакансії у Новгородківському, 3 – Голованівському та Новоукраїнському та по 1 вакансії – у Благовіщенському, Петрівському, Устинівсьому та Долинському районах Кіровоградської області.

Це вакансії за такими професіями як сімейний лікар, головний інженер, електрозварник ручного зварювання, гірник на геологічних роботах, шеф-кухар, бухгалтер, диспетчер станційний та ін.