08серпня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Виплата працівникам Кропивницького заробітної плати – на контролі міської влади

ЕКОНОМІКА

Виплата працівникам Кропивницького заробітної плати – на контролі міської влади

У Кропивницькому за статистикою станом на 28 серпня шість економічно активних підприємств мають заборгованість із заробітної плати.

30 13

Про це повідомила начальник управління економіки департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Маріанна Морква сьогодні, 30 серпня.

«Ситуація з ліквідацією заборгованості із виплати зарплати на підприємствах знаходиться на постійному контролі міської влади», – наголосила посадовиця.

У свою чергу, заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Кропивницького управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області Ольга Місюня повідомила про стан заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом січня-серпня 2019 року.

Запрошені на комісію керівники підприємств-боржників міста доповіли про причини виникнення заборгованості та перспективи погашення.
Окремо було розглянуте питання заборгованості із зарплати на підприємствах-банкрутах. Таких підприємств у Кропивницькому два.

За результатами засідання прийняті рішення та надані відповідні рекомендації, а директорам згаданих підприємств доручено розробити графіки погашення заборгованості із заробітної плати та заборгованості зі сплати ЄСВ.

http://www.kr-rada.gov.ua