08серпня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Роботи на шляхопроводі по провулку Об’їзному у Кропивницькому завершать у вересні

ЕКОНОМІКА

Роботи на шляхопроводі по провулку Об’їзному у Кропивницькому завершать у вересні

21426 368x264 2Реконструкція конструкцій шляхопроводу по провулку Об’їзному у Кропивницькому завершена. Будівельникам залишилося лише начисто заасфальтувати проїжджу частину.

Про це вчора, 30 серпня, повідомив заступник міського голови Олександр Мосін. Ремонтувати конструкцію почали торік восени. До цього шляхопровід не ремонтували півстоліття, тому його силові конструкції перебували в аварійному стані і вкрай потребували реконструкції, інформує пресслужба міськради.

Роботи виконували спеціалісти ТОВ “Містобудівний загін №112”. За словами директора підприємства Сергія Порожнюка, в рамках капітального ремонту виконали демонтаж старого, пошкодженого бетонного покриття, відновили гідроізоляцію пошкодженої огорожі, укріпили міст, замінили його опорні частини та виконали антикорозійний захист несучих конструкцій знизу, під мостом. Усі роботи підрядник виконував вночі, щоб не блокувати рух транспорту по одній із найжвавіших магістралей Кропивницького.

"Залишається лише облаштувати чистове асфальтове покриття. Головні ремонтні роботи ми виконали. Затримка в тому, що через коригування проєкту, необхідно провести його додаткову експертизу в Києві. Після цих процедур роботи на шляхопроводі вступлять у фінальну фазу. До кінця вересня, я думаю, ми все виконаємо", – зазначив Олександр Мосін.