25січня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині встановили чотиритисячний POS-термінал

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині встановили чотиритисячний POS-термінал

453 384

Безготівкові розрахунки завойовують симпатиків серед жителів Кіровоградщини навіть у найвіддаленіших куточках регіону.

Ювілейний 4-тисячний POS-термінал встановив ПриватБанк у селі Вікнина Гайворонського району. Відтепер у магазині “Крамниця”, що по вул.Центральна,4, у разі відсутності коштів, можна не записуватися у борговий зошит продавця під прилавком, а легко, швидко і без комісії розрахуватися банківською карткою.

Платіжними картками, POS-термінали сьогодні не здивуєш і в невеликих крамничках та кіосках у всіх містах та селах Кіровоградщини.  Банківська картка стала невід’ємним атрибутом кожного українця.

“Ми лише розпочали працювати з ПриватБанком, встановили термінал аби наші клієнти мали змогу розраховуватися банківськими картками, – ділиться власниця магазину “Крамниця” Людмила Горбатюк. – Ні для кого не секрет, що більшість користується картками ПриватБанку, тому вибір банку - очевидний. Крім того ПриватБанк працює з усіма платіжними системами, що дуже зручно. Ну і що найважливіше для мене як підприємця - при розрахунках через термінал Привату, не зважаючи на вихідні та святкові дні, кошти зараховуються на рахунок підприємства буквально на наступний день. І нам зручно, і нашим клієнтам”.

“Ми пропонуємо нашим клієнтам не лише послуги еквайрингу - встановлення терміналів, – зазначає керівниця напрямку Еквайринг Кіровоградської філії ПриватБанку Олена Титаренко. –  З терміналом наші підприємці отримують і можливість користування Приват24 для бізнесу. Завдяки “Розумним випискам” власники підприємств можуть в режимі онлайн відслідковувати корисну інформацію: про середній чек при розрахунках, частку клієнтів ПриватБанку та інших банківських установ, визначати середній вік покупців чи навіть стать. Така аналітика дає можливість бізнесу визначити пріоритети для маркетингу та розвитку”. 

Така значна динаміка росту кількості POS-терміналів у торговельно-сервісній мережі регіону пояснюється розумінням жителів Кіровоградщини зручностей та можливостей безготівкових розрахунків – від зняття готівкових коштів (до речі, без комісій у будь-якому банкоматі як в Україні, так і за кордоном.   

З початку року через мережу POS-терміналів ПриватБанку на Кіровоградщині зробили покупок на понад 1 млрд грн.