28травня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У Кропивницькому презентували HR-школу

ЕКОНОМІКА

У Кропивницькому презентували HR-школу

Hr школа

HR-школа у Кропивницькому пропонує пройти навчання для розвитку, систематизації та розуміння всіх систем, які допоможуть стати кваліфікованим спеціалістом і отримати знання від HR-практиків.

Це 12-ти модульна авторська програма навчання від практикуючих HR-експертів для усіх, хто знаходиться на початку кар'єрного і професійного шляху до HR-вершини. Про це поінформували у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Засновниці HR-школи у Кропивницькому Юлія Моторна та Анна Погребняк зазначають, що навчання призначене для студентів і випускників вузів, які хочуть освоїти перспективну професію HR-менеджер і влитися в HR-Community; рекрутерів і менеджерів з персоналу, які прагнуть систематизувати наявні знання, отримати нові інноваційні технології від кращих HR-експертів; керівників та owner-ів бізнесу, які прагнуть зробити свою компанію успішнішою і розуміють, що персонал – це головне; тих, хто хоче перекваліфікуватися, рости і розвиватися в сфері Human Resourses, використовуючи весь накопичений бізнес-досвід.

Окрім експертів, які викладатимуть у HR-школі, спікером заходу також став заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян, який привітав засновників школи з відкриттям освітнього простору для тих, хто бажає освоїти затребувану та перспективну професію HR-менеджера.

«Кожне підприємство потребує НR-фахівців, так званих менеджерів з добору персоналу. Такий фахівець володіє положеннями чинного законодавства, що регулює сферу трудових відносин роботодавців та найманих працівників. Служба зайнятості тісно співпрацює з кадровими службами підприємств, у тому числі з НR-фахівцями, адже ми зацікавлені у якісному доборі роботодавцями кваліфікованих працівників, та їхньому подальшому закріпленню на робочих місцях», – зазначив Б. Стоян.

Усі охочі мали змогу поставити питання експертам HR-школи та отримали на них кваліфіковані відповіді.