28травня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницький: надія на повернення до міського бюджету значної суми коштів є

ЕКОНОМІКА

Кропивницький: надія на повернення до міського бюджету значної суми коштів є

У міській раді Кропивницького відновила свою роботу комісія з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів.

18 12

Основними завданнями комісії, за інформацією її голови, заступника міського голови Андрія Паливоди визначені сприяння Кропивницькому управлінню ГУ ДПС у Кіровоградській області щодо виконання планових показників по доходах бюджету міста Кропивницького та пошуку резервів отримання додаткових надходжень, проведення аналізу наявної податкової заборгованості з платежів до бюджету міста Кропивницького, причин її зростання, можливих заходів погашення податкового боргу та наповнення бюджету міста.

У засіданні взяв участь голова постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку Олег Краснокутський.

«Сьогодні ми запросили підприємства та організації Кропивницького, їх 15, які мають значні заборгованості перед бюджетами всіх рівнів. Серед них є такі, що не сплатили від 50 тисяч і до 11 мільйонів гривень. Такі борги іноді накопичувалися роками. Серед найбільших боржників є і державні компанії. Але важливо, що керівництво таких підприємств ідуть на контакт. Один із власників магазинів сьогодні зобов'язався сплатити борги в найближчі дні. З’явилася надія, що велику суму заборгованості вдасться повернути до бюджету», - відзначив депутат міської ради.

За даними податкових органів станом на 1 жовтня 2019 податковий борг, з урахуванням боргу банкрутів, до місцевих бюджетів складає 102,298 мільйона гривень, що у порівнянні з кінцем минулого року більше на 22,633 мільйона гривень.

http://www.kr-rada.gov.ua