30травня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Як Кіровоградщина планує убезпечити свої дороги

ЕКОНОМІКА

Як Кіровоградщина планує убезпечити свої дороги

На Кіровоградщини створено обласну робочу групу з організації габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування державного значення області.

10 3

Таке розпорядження надав голова облдержадміністрації Андрій Балонь.

Завдання – забезпечити цілодобову роботу на автодорогах області трьох пересувних комплексів габаритно-вагового контролю транспортних засобів з метою збереження дорожнього покриття.

Питання організації ефективної роботи зазначених комплексів ГВК було розглянуто під час наради, що пройшла під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна та за участі заступника голови облдержадміністрації Максима Калініна.

Наразі на балансі Управління Укртрансбезпеки в області перебуває три пересувні комплекси ГВК, два з яких здійснюють габаритно-ваговий контроль автотранспорту в денний час у визначених пунктах, а третій знаходиться на ремонті. Загалом в області визначено 8 ділянок автомобільних доріг, на яких у перспективі здійснюватиметься габаритно-ваговий контроль вантажних транспортних засобів.

Заслухано пропозиції щодо покращення роботи ГВК від представників Управління Укртрансбезпеки в області, ГУ Нацполіції, Кіровоградського облавтодору, Служби автодоріг в області.

http://www.kr-admin.gov.ua