13серпня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Прокуратура розслідує привласнення понад 240 тисяч гривень, призначених для опалення закладів освіти Кропивницького

ЕКОНОМІКА

Прокуратура розслідує привласнення понад 240 тисяч гривень, призначених для опалення закладів освіти Кропивницького

На Кіровоградщині повідомлено про підозру директору підрядної організації, яка привласнила понад 240 тисяч гривень бюджетних коштів, виділених на закупівлю природного газу для опалення закладів освіти міста Кропивницького.

20 01 58

Про це інформує пресслужба прокуратури області.

За версією слідства, підозрювана включила до акту приймання-передачі завищену вартість за спожитий Управлінням освіти міської ради міста Кропивницького природний газ, таким чином привласнивши кошти місцевого бюджету у розмірі 241 тисяча гривень.

У рамках досудового розслідування встановлено достатність доказів для підозри службової особи у привласненні чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненому у великих розмірах, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото: https://freeradio.com.ua