27жовтня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Аудитори Кіровоградщини протягом минулого року забезпечили відшкодування втрат на понад 28 мільйонів гривень

ЕКОНОМІКА

Аудитори Кіровоградщини протягом минулого року забезпечили відшкодування втрат на понад 28 мільйонів гривень

15c51dd5aeb69bb7c3257cc916a78ca9

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області впродовж січня-грудня минулого року виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів намайже 38 млн грн.

Завдяки діям кіровоградських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на 28,6 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 78 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 34 – до дисциплінарної та матеріальної, 1 посадову особу звільнено із  посади.

До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 23 заходи впливу: у 10 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 2 – зменшено бюджетні асигнування, у 11 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму понад 9,5 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 57 управлінських рішень та врахували 99 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

На розгляд правоохоронним органам передано 15 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань.

Довідково: в області діє телефон довіри управління Східного офісу Держаудитслужби. Телефонуйте за номером (0522) 24-44-96.

Повідомляйте про недотримання законодавства при проведенні державних закупівель, неефективне використання коштів державного та місцевих бюджетів, неправильне ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності на підприємствах, установах, організаціях, котрі отримують кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують державне чи комунальне майно тощо.

Графік роботи Управління: щодня з 9 до 18 години, у п’ятницю до 16.45. Субота та неділя – вихідні.

Пресслужба Управління Східного офісу

Держаудитслужби в Кіровоградській області