08серпня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині депутата підозрюють у привласненні земельної ділянки вартістю понад шість мільйонів гривень

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині депутата підозрюють у привласненні земельної ділянки вартістю понад шість мільйонів гривень

Прокуратура Кіровоградської області повідомили про підозру депутату однієї з сільських рад Кіровоградського району, який намагався реалізувати злочинну схему, а саме у змові з власним сином – директором підприємства, привласнити землі промисловості, що розташовані в місті Кропивницький, ринкова вартість яких становить понад 6,4 мільйона гривень.

20 01 104

За версією слідства, депутат, обіймаючи посаду заступника директора заводу, діючи за попередньою змовою з директором – власним сином, намагався провести протиправну реєстрацію права власності на вищезазначену землю за підконтрольним підприємством з подальшим її відчуженням на користь підставної приватної особи.

Проте, злочинний намір завершено не було оскільки підозрюваний не зміг отримати відповідне рішення органу місцевого самоврядування.

На даний час депутата та директора підприємства повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, тобто у вчиненні закінченого замаху на заволодіння державним майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах.

Досудове розслідування триває.

https://kir.gp.gov.ua

Зображення: http://mykyivregion.com.ua