24лютого2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Наскільки знизилися тарифи на опалення для населення Кіровоградщини

ЕКОНОМІКА

Наскільки знизилися тарифи на опалення для населення Кіровоградщини

Завдяки ініційованому Урядом зменшенню тарифів на опалення, сума перерахунку для населення та бюджетних установ Кіровоградщини становить понад 8,5 мільйона гривень.

20 01 118

Про це повідомила на засіданні обласного штабу з контролю за станом проходження опалювального періоду 2019/2020 року директор департаменту житлово-комунального господарства Ольга Довжук, йдеться на сайті ОДА.

За її словами, рішення про зменшення вартість послуги з централізованого опалення для споживачів прийняли шість теплогенеруючих підприємств області.

Зокрема, КП «Теплоенергетик» (Кропивницький), СП ТОВ «Світловодськпобут», КП «Власівські мережі» зменшили тариф на опалення для населення, КП «Долинський Міськкомунгосп» – для населення та бюджетних установ, КП «Енерговодоканал» (смт. Смоліне Маловисківського району) та КП «Сількомунгосп» (с. Суботці Знам’янського району) – для бюджетних установ (ці два підприємства послуги населенню не надають).

Крім зниження тарифу, на зменшення вартості послуг з централізованого опалення у грудні вплинуло і застосування теплопостачальними підприємствами температурного коефіцієнта менше за одиницю – у зв’язку з вищою температурою зовнішнього повітря, ніж враховувалось у тарифах.

Прийняті вищезазначеними підприємствами рішення дали можливість споживачам зменшити плату за опалення.

Найсуттєвіші суми економії – в місті Кропивницькому. Завдяки проведеним КП «Теплоенергетик» перерахункам, суму сплати за стандартну однокімнатну квартиру зменшено на майже 584 гривні, за двокімнатну квартиру – на 835 гривень, трикімнатну квартиру – на майже 1087 гривень.

Єдине теплопостачальне підприємство, яке поки що не відкорегувало тарифи на опалення у бік зменшення – КП «Теплокомуненерго» (Олександрія). Свою позицію з цього питання міська влада виклала в повідомленні на офіційному сайті міської ради.

Фото: http://zmi.ck.ua