24лютого2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Громади Кіровоградщини можуть взяти участь у конкурсі проєктів

ЕКОНОМІКА

Громади Кіровоградщини можуть взяти участь у конкурсі проєктів

ГО «Громадські ініціативи України» та ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» в рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» запрошують місцеві громадські організації, ініціативні групи та молодіжні ради з громад 3-ої когорти, які є партнерами програми DOBRE у Кіровоградській області, подати заявки на участь у конкурсі проєктів «Місцеві ініціативи для розвитку громад».

20 02 45

До переліку цих громад входять Дмитрівська ОТГ, Помічнянська ОТГ, Компаніївська ОТГ, Новопразька ОТГ та Смолінська ОТГ, інформують організатори.

Проєкт «Голос громади у місцевому самоврядуванні» впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У 2020 році проєкт «Місцеві ініціативи для розвитку громад» має на меті підтримати організації та ініціативні групи, які зосередяться на реалізації проєктів, які допомагають активізувати мешканців, просувають механізми участі громадян у прийнятті рішень, включають різні групи населення до конструктивного діалогу та взаємодії між собою та органами влади для вирішення проблем громади.

Бюджет проєктів. Максимальний розмір підтримки для проєктів з однієї громади – еквівалент 5000 доларів США.

Тривалість проєктів – до 3-ох місяців (1 квітня – 30 червня 2020 року).

Заявки від громад 3-ої когорти приймаються до 23 год. 59 хв. 10 березня 2020 року.

Запитання про конкурс приймаються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефонами: 050-20-08-532, 097-69-31-163

Контактна особа – Надія Ружина.

Детальніше про умови конкурсу читайте за посиланням.