24лютого2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Протягом січня кропивницькі підприємства перерахували до держказни понад чотири мільйони гривень податку на прибуток

ЕКОНОМІКА

Протягом січня кропивницькі підприємства перерахували до держказни понад чотири мільйони гривень податку на прибуток

taxes kravchuk large

За січень нинішнього року надходження від податку на прибуток підприємств, які знаходяться на обліку Кропивницького управління ГУ ДПС у Кіровоградській області, до зведеного бюджету становлять 4,4 мільйона гривень.

План зі збору цього податку перевиконано на 672,2 тис. гривень або на 118,9 відсотків. Проти показників минулого року надходження від податку на прибуток зросли на 40 відсотків та в грошовому еквіваленті 3,2 млн. гривень, повідомили в Кропивницькому управлінні ГУ ДПС у Кіровоградській області.

Зокрема, до державного бюджету надійшло 3,9 млн. гривень цього податку, доведений індикативний показник виконано на 116,9 відсотків.

Місцеві бюджети за січень 2020 року отримали – 464,4 тис. грн.. податку на прибуток, виконання доведеного завдання становить 130,3 відсотки.

Надходження до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) у січні виконали на 117,5 відсотків, до бюджету надійшло – 100 тисяч гривень.