09серпня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА «Кіровоградгаз» отримав сертифікат міжнародного стандарту ISO 9001

ЕКОНОМІКА

«Кіровоградгаз» отримав сертифікат міжнародного стандарту ISO 9001

Два роки тому на підприємстві ВАТ «Кіровоградгаз» почалася робота з впровадження системи міжнародних стандартів ISO. Сьогодні директор компанії MS Consulting вручив керівнику «Кіровоградгазу» відповідний сертифікат.

20 02 82 

Про це інформують на сторінці ВАТ «Кіровоградгазу» у фейсбуці.

«Отримання міжнародного сертифікату підтверджує високий рівень управління і злагодженість всіх процесів компанії, необхідних для надання якісних послуг нашим клієнтам. Я вдячний всім, хто був причетний до цієї дуже важливої для підприємства роботи. Якби це не було розпочато два роки тому, я б ініціював впровадження ISO сьогодні», – зазначив голова правління ВАТ «Кіровоградгаз» Сергій Осінський.

Директор компаній MS Consulting Віталій Колісник привітав підприємство з отриманням сертифікату.

«Ваша система менеджменту зареєстрована в міжнародному реєстрі, з чим я всіх вітаю. Дякую за довіру, за вашу роботу, розвиток і ті зусилля, які ви доклали й будете докладати надалі для вдосконалення систему менеджменту. Бажаю, щоб все це давало позитивні результати, щоб усі процеси були прозорими, зрозумілими, результативними, ефективними. З гордістю заявляю, що ваше підприємство – перше серед облгазів, що має сертифіковану систему менеджменту якості у відповідності до міжнародного стандарту ISO 9001, з чим я вас вітаю», – наголосив Віталій Колісник.

Призначена Органом з сертифікації команда зовнішніх аудиторів буде щорічно проводити наглядові аудити, щоб забезпечити постійну відповідність компанії вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 і ініціювати її неухильне поліпшення.