09квітня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині перевірили діяльність 80 заправок: чверть із них виявилися нелегальними

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині перевірили діяльність 80 заправок: чверть із них виявилися нелегальними

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна відбулось чергове засідання Міжвідомчої регіональної робочої групи для проведення спільних заходів з метою боротьби з нелегальним обігом та роздрібною торгівлею пальним в області.

 20 02 87

«Уряд й надалі продовжує контролювати питання щодо боротьби з нелегальним бізнесом. Крім того, КМУ розширить повноваження міжвідомчих комісій, які також проводитимуть роботу з виявлення та припинення незаконної торгівлі тютюновими та алкогольними виробами», – підкреслив Ігор Кузьмін.

Про результати проведеної роботи на засіданні доповіли представники робочих груп з міста Кропивницький, Бобринецького району, Бобринецької та Первозванівської ОТГ.

Перший заступник голови ОДА рекомендував представникам територій активніше проводити відповідні заходи на місцях, зокрема з демонтажу АЗС (АГЗС).

Загалом за час роботи комісії на території перевірено 80 об’єктів АЗС (АГЗС), з яких 20 здійснювали діяльність без відповідних дозвільних документів. У результаті вилучено 221,6 тонн пально-мастильних матеріалів і обладнання на загальну суму 9,2 мільйона гривень.

http://www.kr-admin.gov.ua

Фото: http://sykhiv.media