08квітня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Одне з провідних підприємств Кропивницького – серед п’яти найкращих в Україні

ЕКОНОМІКА

Одне з провідних підприємств Кропивницького – серед п’яти найкращих в Україні

86389153 862600390857294 3848916826138345472 o

Спільно з профільними експертами і читачами delo.ua, редакція журналу "ТОП-100" склала рейтинг «Інноваційні компанії», в якому виділила 50 найбільш інноваційних компаній та відібрала по п'ять лідерів у кожній галузі.

У галузі «Промисловість» компанія «Ельворті» увійшла у п’ятірку кращих, інформує пресслужба підприємства.

Компанія «Ельворті», як і багато нинішніх гігантів промисловості, змогла перевинайти себе. Бізнес-логіка "Ельворті" побудована на принципах філософії бережливого виробництва Toyota. Суть японської моделі в максимально ефективному використанні ресурсів підприємства. Такий раціональний підхід дозволив побудувати процвітаючу компанію – флагмана сільськогосподарського машинобудування. Зараз сільгосптехніка під брендом ELVORTI продається не тільки в Україні, а й в країнах Євросоюзу.

Для складання рейтингу були розглянуті 160 компаній з різних сфер, а в лонг-лист включені ті, річний оборот яких перевищує 100 млн грн. У список потрапили компанії, які розробили новий або вдосконалили існуючий продукт, технологію або послугу, а також ті, які використовують інноваційні підходи в управлінні бізнес-процесами.

Експертне журі оцінювало компанії за трьома параметрами: інноваційність продукту компанії, інноваційні підходи в управлінні бізнес-процесами, масштаб інновацій компанії.

У підсумку, в рейтинг потрапили 50 компаній по галузях. У галузі «Промисловість» у п’ятірку лідерів інноваційного рейтингу увійшла компанія «Ельворті» завдяки використовуванню принципів бережливого виробництва Toyota. Завдяки скороченню витрат на електрику та опалення, компанія заощаджує близько 1,5 млн грн. на рік.

Фото: Ярослава Павленко