08квітня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У медичному закладі Кіровоградщини осучаснять приймальне відділення

ЕКОНОМІКА

У медичному закладі Кіровоградщини осучаснять приймальне відділення

У Світловодській центральній районній лікарні модернізують приймальне відділення. Ремонтні роботи проведуть у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

 20 02 204

Медичний заклад вчора, 27 лютого, оглянув голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь під час робочого візиту в Світловодськ.

«Світловодська центральна районна лікарня потрапила в число тих, які матимуть модернізоване приймальне відділення за типовим брендбуком. У закладі встановлять додаткове технічне оснащення, що дасть можливість медичному персоналу надавати допомогу хворим на якіснішому рівні. Йдеться зокрема про апарати штучної вентиляції легенів, ультразвукові апарати та монітори життєвих функцій пацієнта», – розповів Андрій Балонь.

20 02 203

Нагадаємо: на Кіровоградщині приймальні відділення в 2020 році планують осучаснити також у Кіровоградській обласній лікарні, Міській лікарні швидкої медичної допомоги в Кропивницькому, Центральній міській лікарні в Олександрії, Знам’янській міській лікарні, Гайворонській і Добровеличківській центральних районних лікарнях.

http://www.kr-admin.gov.ua