26травня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині депутати провели чергове засідання сесії на подвір’ї міськради: виділили субвенцію для лікарні

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині депутати провели чергове засідання сесії на подвір’ї міськради: виділили субвенцію для лікарні

120 тисяч гривень виділили з міського бюджету Новомиргорода на боротьбу із недопущення поширення COVID- 19.

 20 04 74

Про це інформують на сторінці Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України у фейсбуці.

Дотримуючись заходів безпеки проти поширення COVID-19 Новомиргородська міська рада провела чергове засідання сесії. Зібрання організували на подвір’ї міської ради. Серед інших поточних питань, розглянули питання виділення Новомиргородському районному бюджету субвенції із міського бюджету в сумі 100 тисяч гривень для потреб районної лікарні. Кошти заплановано використати для закупівлі засобів захисту для медичних працівників.

20 04 73

Попри те, що районна лікарня утримується за рахунок районного бюджету, міська рада розуміє, що сьогодні головне – це безпека громадян, і підтримує таким чином даний заклад, так як в ньому обслуговується переважна більшість жителів міста.

20 04 75

Також було виділено із бюджету міста 20 тисяч гривень райвідділу ДСНС на засоби для дезінфекції. Адже з 1 квітня Новомиргородська міська рада разом із спеціалізованими службами району розпочали санітарну обробку у місті. Насамперед обробляють під’їзди багатоповерхівок, об’єкти благоустрою, площа, дитячі майданчики, зупинки, територію КП «Новомиргородський міський ринок».

20 04 76

Читайте також: