26травня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Де на Кіровоградщині встановлюють нові зупинки громадського транспорту (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

Де на Кіровоградщині встановлюють нові зупинки громадського транспорту (ФОТО)

У Приютівській громаді облаштовують нові конструкції для очікування громадського транспорту. Про це інформують на сайті ОТГ.

20 04 84 

Так, вздовж автомобільної дороги між сполученням сіл Протопопівка та Костянтинівка демонтовано три цегляні зупинки громадського транспорту з бетонними перекриттями, що перебували в аварійному стані. На їхньому місці, вже почали встановлювати більш комфортні та безпечні зупинки, конструкції яких виготовлені відповідно до встановлених стандартів, обшиті профільованими листами та складаються з укриття і дерев’яної лавки.

Поряд із цим, нову конструкцію для очікування громадського транспорту встановлено у селищі Приютівка по вулиці Олександрійській.

20 04 83

На цьому робота над зупинками громадського транспорту не завершується, адже незабаром впорядкування таких конструкцій продовжиться й у інших населених пунктах громади, зокрема у Войнівському та Ізмайлівському старостинських округах.

Раніше комунальне підприємство «Водолій» виконало заміну пошкоджених елементів конструкції на двох зупинках по вулиці Козацькій у селі Протопопівка.

20 04 82

Читайте також: