03червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Під час карантину на Кіровоградщині працевлаштували понад 4000 безробітних

ЕКОНОМІКА

Під час карантину на Кіровоградщині працевлаштували понад 4000 безробітних

173103

За час карантину служба зайнятості в області працевлаштувала 4389 мешканців Кіровоградщини, які звернулися за допомогою.

Нині реєстрація у службі зайнятості спрощена. Шукачеві роботи потрібно подати (на електронну пошту центру зайнятості або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості) лише дві заяви: про надання статусу безробітного та про призначення допомоги по безробіттю. Крім того, Віднедавна подати заяву про надання чи поновлення статусу безробітного та заяву про призначення чи поновлення допомоги по безробіттю можна й на онлайн-порталі державних послуг «Дія».

Розмір допомоги по безробіттю розраховується для кожної особи індивідуально, він залежить від страхового стажу людини, її заробітної плати та причини звільнення.

Допомога виплачується залежно від тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру. Мінімальний її розмір на період карантину становить 1 тис. грн на місяць. Максимальний не може перевищувати чотирикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто не більше 8 408 грн на місяць.

Кіровоградський обласний центр зайнятості