29травня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині автоматично оновлюватимуть терміни дії прострочених та перевипущених платіжних карток

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині автоматично оновлюватимуть терміни дії прострочених та перевипущених платіжних карток

02J5X90eUaCnBySserCAUlN3hVQ28cjNE9Q9v8sg

ПриватБанк разом із понад 20 новими глобальними партнерами приєднався до сервісу токенізації Visa Token Service (VTS), що допоможе збільшити рівень безпеки цифрових транзакцій, ініційованих для оплати картками ПриватБанк Visa.

За допомогою VTS банк отримав можливість токенізувати номери карток Visa, забезпечуючи додатковий рівень захисту для споживачів та торгово-сервісних підприємств, інформують у відомчій пресслужбі. 

«ПриватБанк запускає токенізацію операцій без наявності картки, яка зосереджується на двох важливих моментах: поліпшенні споживчого досвіду та підвищенні рівня безпеки. Ми впевнені, що ця технологія допоможе швидше розвивати електронну комерцію та матиме значний позитивний вплив на споживачів та всіх гравців електронної комерції», – відзначив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

Окрім підвищення рівня безпеки, токенізація спрощує процес оплати, оскільки клієнтам не потрібно вручну оновлювати інформацію, якщо їхня картка Visa була втрачена, або її термін дії закінчився. Натомість банк зможе автоматично оновлювати терміни дії прострочених та перевипущених платіжних карток.