20січня2021

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині забезпечили відшкодування втрат на понад 12 мільйонів гривень  

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині забезпечили відшкодування втрат на понад 12 мільйонів гривень  

0b87460573e7b2f2274832b9220c3d30 preview w440 h290

За результатами проведених фахівцями управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області ревізій впродовж січня-червня поточного року виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на понад 18  млн грн.

Завдяки здійсненій роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на 12,2 млн грн.

Окрім того, за результатами проведених державних фінансових аудитів надано 68 пропозицій щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Об’єкти контролю впровадили 36 пропозицій, за результатами яких досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 10,1 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 63 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 18 – до матеріальної, 11 - до дисциплінарної.

До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 9 заходів впливу: у 4 випадках зупинено операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань, прийнято вимогу про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів, наданих одержувачам бюджетних коштів, а також у 3 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на понад 2,7 млн гривень.

Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій прийняли 20 управлінських рішень.

На розгляд правоохоронним органам передано 10 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато  3 досудових розслідування.

Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області нагадує про функціонування телефону довіри. Телефонуйте за номером (0522) 24 44 96.

Прес-служба управління Східного офісу

Держаудитслужби в Кіровоградській області