13червня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницькі спецінспектори у боротьбі зі стихійною торгівлею застосовують найдієвіший метод (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

Кропивницькі спецінспектори у боротьбі зі стихійною торгівлею застосовують найдієвіший метод (ФОТО)

27635 1200x800 2

На виконання доручення міського голови працівники спеціалізованої інспекції припинили стихійну торгівлю у трьох найпопулярніших серед стихійників місцях незаконної торгівлі продуктами: по вул. Вокзальній, біля Муніципального та біля Центрального ринків.

Про це повідомив заступник начальника міської спеціалізованої інспекції Олександр Брюховецький, інформує пресслужба міської ради.

За інформацією посадовця, щоранку о 6 годині інспектори спецінспекції виходять на місця стихійної торгівлі, щоб унеможливити її розгортання. На кожній локації працюють по два працівники спецінспекції, дружинник, а в години пік долучаються працівники поліції.

"Коли люди вже розклали свій товар, тоді їх важче перенаправити у місця законної торгівлі – на ринки. Тому наші інспектори просто не дозволяють “стихійщикам” розгортати торгівлю, і одразу пропонують підшукати собі місце на найближчому ринку", –  зазначив Олександр Брюховецький.  

27629 1200x800 2

Він зазначає, що більшість продавців на асфальті приїжджають до міста з віддалених сіл, а тому протоколювання у таких випадках не є ефективним методом боротьби зі стихійною торгівлею.

"Найдієвіший метод – постійне чергування в місцях незаконної торгівлі та регулярне проведення роз’яснювальної роботи з людьми", – зауважив Олександр Брюховецький.

Також у спецінспекції повідомили, що адміністрація Муніципального ринку вирішила своїми силами навести лад на тротуарній та газонній частині, яку постійно топтали стихійники. Зараз газон перекопують, потім там висадять квіти. В адміністрації ринку сподіваються, що впорядкований газон стане гарним запобіжником проти незаконної торгівлі з асфальту.

27639 1200x800 2

Читайте також: