10серпня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Скількох жителів Кіровоградщини працевлаштували до Польщі та Німеччини через приватні агенства

ЕКОНОМІКА

Скількох жителів Кіровоградщини працевлаштували до Польщі та Німеччини через приватні агенства

4robota polcha es

У Кіровоградському обласному центрі зайнятості повідомляють, що опрацювали звітність ПАЗ Кіровоградської області за II квартал 2020 року.

За посередництвом двох ліцензованих агентств зайнятості працевлаштували за кордоном 141 громадянина (3 – в Республіці Польща, 138 – в ФРН, в першому кварталі було працевлаштовано 147 громадян), поінформували в КОЦЗ.

Агентства трудового лізингу направили вісім найманих працівників на роботу до чотирьох роботодавців. У межах України посередницькі послуги з працевлаштування на надавали.

Довідково: посередницькі послуги з працевлаштування, окрім державної служби зайнятості, надають шукачам роботи приватні агентства зайнятості (ПАЗ). Такі агентства поділяються на три види – суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні; суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном (ліцензовані агентства зайнятості); суб’єкти господарювання, які наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця (агентства трудового лізингу).

Усі три різновиди ПАЗ мають щоквартально надавати до державної служби зайнятості відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб за формою звітності № 1-ПА.