10серпня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Чому жителі Кіровоградщини написали лист президенту України (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

Чому жителі Кіровоградщини написали лист президенту України (ФОТО)

1a3543fdd0ef8d95

У Долинській Кіровоградської області протестували фермери та одноосібники з Петрівського, Бобринецького, Устинівського, Долинського та Новгородківського районів.

Мітингували, бо завод заборгував людям 70 мільйонів гривень, розповів Суспільному учасник акції Олег Вєтров. Учасники протесту здали зерно на зберігання. З 2018 року його людям не віддають, гроші за нього не повертають.

Акцію протестувальники влаштували біля забору Долинського комбікормового заводу. Прийшли півсотні людей. У руках тримали плакати з написами “Час повернути людям борг” та “Віддайте наше зерно”.

Так, 200 тисяч гривень заборгувавав комбінат Вікторії Шаповал із Новгородки, розповідає вже отримали консультацію у адвоката, шансів небагато.

Тому що нас дурили, накладні в нас написані не відповідно з інструкціями, договір на зберігання продукції з нами ніхто не заключав, вірили на слово”, – розповіла пані Вікторія.

Каже, накладні отримували без підпису керівництва.

Олег Вєтров здавав зерно Новгородківського профтехучилища. Результат – понад мільйон гривень боргу..

”Навчальний заклад звернувся до господарського суду, чекаємо на засідання, де буде рішення. Але власник змінився, і не факт, що тут є майно, яким вони можуть розрахуватися”.

ac32482e16322cec

Дорогу біля заводу перекрили чисто символічно – менш ніж на хвилину. Це – попередження.

“Наступні заходи будуть більш радикальні, можливо, перекриємо дорогу. Ми маємо забрати своє, ми не забираємо чуже”, – каже Олег Вєтров.

Учасники підготували клопотання до президента України: просять допомогти вирішити питання.

Фото – звідси