19вересня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Коли до найвіддаленішого мікрорайону Кропивницького запустять додатковий громадський транспорт

ЕКОНОМІКА

Коли до найвіддаленішого мікрорайону Кропивницького запустять додатковий громадський транспорт

2020 07 21 17 38 40 684

Заступник міського голови Олександр Мосін провів робочу зустріч з ініціативною групою мешканців мікрорайону Нового.

Під час відкритого спілкування учасники наради детально обговорили актуальні для життєдіяльності громади «новенчан» питання.

Однією з головних проблем, що нині турбує жителів Нового, є проїзд в громадському пасажирському транспорті. Через карантинні заходи автобуси і маршрутні таксі перевозять обмежену кількість пасажирів – не більше посадочних місць в салоні. Тож, люди скаржаться, що інколи дістатися до центру Кропивницького чи у зворотньому напрямку стає складним завданням. Проте до карантинних заходів новенці ставляться з порозумінням.

Олександр Мосін запевнив  – над вирішенням проблеми  вже працюють у міській раді Кропивницького.

"Я отримав доручення від міського голови Андрія Райковича щодо опрацювання механізму придбання чергової партії тролейбусів із автономним ходом. Медики світового рівня прогнозують другу хвилю коронавірусу на осінь, тож, ми усвідомлюємо, що карантин в Україні триватиме. Тож, іншого виходу, як запустити у цей найвіддаленіший мікрорайон додатковий громадський транспорт, ми не маємо. Для цього розширюватимемо автопарк нашого комунального підприємства “Електротранс”, - повідомив Олександр Мосін. 

Міська влада вже чимало зробила для того, щоб новенцям, після об’єднання з Кропивницьким, жилося комфортніше. Перші нові великомісні пасажирські автобуси, закуплені для КП «Електротранс», почали курсувати саме на селище Нове. Коштом міського бюджету у мікрорайоні збудували сучасну модульну котельню, вартістю майже 20 мільйонів гривень. Важливим також є врегулювання вартості питної води – мешканці Нового тепер в рівних умовах з жителями інших мікрорайонів Кропивницького.

Читайте також: Мікрорайон Кропивницького: селище Нове чекає на позитивні зміни

Кропивницький міський голова – про перспективи Балашівської промзони

Потрібен гарний господарник: секретар міськради Кропивницького дав пораду жителям новобудови