19вересня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Озеленення Кропивницького та очищення русла Інгулу: громадська рада обговорила першочергові завдання

ЕКОНОМІКА

Озеленення Кропивницького та очищення русла Інгулу: громадська рада обговорила першочергові завдання

27894 1200x800 2

Своє перше засідання провели члени новообраного правління громадської ради при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького.

Учасники зібрання детально обговорили організаційні питання діяльності робочих органів громадської ради. Голови постійних комісій найближчим часом мають організувати засідання профільних комісій, на яких будуть обговорюватися напрями роботи, актуальні проблеми, які хвилюють громаду та пропозиції до піврічного перспективного плану роботи громадської ради, інформує пресслужба міської ради.

Під час діалогу членів правління та секретаря міської ради Андрія Табалова, який долучився до участі в роботі, особливу увагу приділили шляхам вирішення проблемних питань, які потрібно вирішувати у взаємодії влади та громадськості. Це взяття на баланс дитячих та спортивних майданчиків комунальними підприємствами міста, озеленення Кропивницького, очищення русла річки Інгул, функціонування житлово-комунальної сфери,  наповнення бюджету міста тощо.

Андрій Табалов зауважив, що для ефективного вирішення нагальних проблем до роботи громадської ради слід активніше залучати працівників виконавчих органів, які відповідають за той чи інший напрям діяльності міської ради. І запропонував вже на наступне засідання правління запросити керівників відповідних відділів та управлінь.

"Міська влада завжди підтримує громадські ініціативи, дослухається до рішень громадської ради, як дорадчого органу, І я, і міський голова виступаємо за конструктивний діалог, бо громадська рада представляє інтереси різних груп громадян, охоплює більшість міських громадських організацій. Тому ми повинні з вами співпрацювати з усіх важливих для міста питань", – зазначив Андрій Табалов. 

Насамкінець голова громадської ради Леонід Лузан звернувся до голів комісій, з проханням підготувати питання до керівників виконавчих органів, щоб на наступному засіданні розглянути їх та знайти спільні шляхи вирішення проблем, які викликають занепокоєння громадськості.